O nás

Jsme certifikovanou firmou  specializující se na rozvoj kvalifikační úrovně a kompetencí pracovníků. Nabízíme konzultace, analýzy, tréninky, vzdělávací programy, coachingy, audity, řešení business developmentu či mystery shopping. Je pro nás příznačná profesionalita, individuální přístup k zákazníkům a velká míra interaktivitStáhnout medailonek PDFy.

Cílem je VÁM POMOCI S NAPLNĚNÍM VAŠICH CÍLŮ.
Jednatelka Ing. Simona Myslikovjanová hrdě uvádí: Je to moje poslání, moje vnitřní motivace, která naplňuje rovněž moje hodnoty.“

Ing. Simona Myslikovjanová, Ph. D., MBA, MBE

Stáhnout medailonek PDF

Proč si vybrat nás

SiMyCo pomáhá se vzděláním promo

Naše motto:

„PER ASPERA AD ASTRA“

Slovo jednatelky a garanta tréninkových plánů

Propojením mých silných stránek znalostí a dovedností: „CHANGE MANAGEMENT- PSYCHOLOGIE- KOMUNIKACE -MOTIVACE“  jsem schopna nastavit, zavést a udržet WORK-LIFE BALANCE.

Ve své práci jsem inovativní, ráda se podílím na vzniku nových ideí vedoucích k úspěšnému vytváření co nejefektivnějších obchodních výsledků daných subjektů. Můj interaktivní lidský přístup dopomáhá najít ta nejlepší řešení problematiky spolupráce.

KAŽDÝ KLIENT JE PRO MĚ JEDINEČNÝ. Zakládám si na individuálním přístupu. Budu vám naslouchat a respektovat Vaše přání a potřeby. Svoji práci beru naprosto vážně.

PROBLEMATIKU BUDU ŘEŠIT JINAK. Nejsem běžný lektor a kouč. Nečekejte ode mě frontální přednášku, nedržím se striktně nějaké šablony. Vy jste pro mě důležití, věnuji se tomu, co potřebujete Vy. Jsem inovativní. Hledám nové cesty a způsoby šité na míru Vašim potřebám. Základem je pro mě oboustranná otevřená komunikace.

MÝM CÍLEM JE VÁM POMOCI S NAPLNĚNÍM VAŠICH CÍLŮ. Je to moje poslání, moje vnitřní motivace, která naplňuje rovněž moje hodnoty.

Certifikace kvality služeb

Na další 3 roky nám byla udělala certifikace kvality služeb – Hodnotitelským centrem ČSKS je nezávislá auditorská společnost Bureau Veritas Czech Republic.

A jaké máme zásady péče o kvalitu?

  • Uspokojování potřeb našich klientů
  • Standardy kvality, v návaznosti na kodex firmy a isms
  • Seberozvoj
  • Oboustranná komunikace
  • Umění přijímat kritiku, pracovat s ní a vyvarovat se tak chyb

Nebojujte s konkurenty, staňte se na trhu výjimeční a jedineční.

odškolených hodin

realizovaných školení

spokojených účastníků

let praxe lektorů v nabízených oborech

Domluvte si řešení na míru
a zlepšete svůj business!

Stáhnout medailonek PDF

Další naše medailonky k jednotlivým tématům ke stažení

Jazyková témata

Gastro&Hotel, CK a INFO CENTRA témata

Sportovní a relaxační témata

Vzdělávací programy pro školy

Zaujaly Vás naše služby?

Nebo volejte

+420 776 565 631